Вверх

Слушать онлайн радио
Регистрация
Вход
  • Главная
  • Состав
  • Вступление
  • Гостевая
  • Фотоальбом
  • Устав
  • Файлы
  • Форум
  • Статьи
  • История
  • Турниры
  • Фильмы онлайн


Loading


  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум клана [SICH] » Развлечение » Музыка » Українська музика
Українська музика
[SICH]_PROWLERДата: Пятница, 2009-01-30, 18:47 | Сообщение # 1


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Кому подобається українська музика (не Козловський і т.д.).
Наприклад я знайшов чудову пісню Назарія Яремчука.
http://www.rapidshare.ru/909320


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
FodasДата: Пятница, 2009-01-30, 21:45 | Сообщение # 2


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
Quote (shark)
Кому подобається українська музика

мені подобається)





-------------------------------------------------------------

 
InfectionДата: Пятница, 2009-01-30, 22:39 | Сообщение # 3


Медаль за 350 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 615

Статус: Offline
Мне несильно но немного хорошой Украинской музыки есть неспорю!




 
[SICH]SeregaДата: Пятница, 2009-01-30, 23:09 | Сообщение # 4


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 2612

Статус: Offline
Надо развивать

Юрист с портфелем в руках куда большая сила, чем сотня вооруженных налетчиков. - (дон Корлеоне, Крестный отец)


 
[SICH]_PROWLERДата: Пятница, 2009-01-30, 23:32 | Сообщение # 5


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
А пісню, яку я виклав слухали?
Називається "Гей, ви, козаченьки!"
Просто бомба.


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
BotsmanДата: Суббота, 2009-01-31, 00:57 | Сообщение # 6


Дворянин


Группа: Пользователи

Сообщений: 64

Статус: Offline
Quote (shark)
Кому подобається українська музика (не Козловський і т.д.). Наприклад я знайшов чудову пісню Назарія Яремчука.

Очень люблю тока молодежная! а старые казачие чот не очень

 
[SICH]_PROWLERДата: Суббота, 2009-02-07, 17:41 | Сообщение # 7


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Quote (|SICH|Botsman)
Очень люблю тока молодежная! а старые казачие чот не очень

Не очень-то она и старая, и не очень и казачья.
К примеру казачий марш, который стоит на главной странице клана очень похож по духу на ету песню. Рекомендую прослушать, а потом написать мнение. Мне лично очень глубоко запала в сердце.


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
[SICH]DicHДата: Суббота, 2009-02-07, 19:08 | Сообщение # 8


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
короч народ в мене шось не то коли заходжу на сайт мені таке вибиває..тому мені здається шо то через ту помилку не грає музика!!

Добавлено (2009-02-07, 7:08 Pm)
---------------------------------------------
вискакує табличка і пише "Can not create Direct Show Player" хто знає шо то може бути?




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]_PROWLERДата: Воскресенье, 2009-02-08, 22:12 | Сообщение # 9


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Quote (stan1)
вискакує табличка і пише "Can not create Direct Show Player" хто знає шо то може бути?

Если бы я был модератором, то сказал бы FAQ. (Мне так ответили на форуме ОГО когда я спросли как отрыть порты, чтобы создавать игру в Казаках). Но я всё равно их достану!
А так просто скажу - не знаю.
ожет у тебя не установлен етот самый Player.


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
[SICH]DicHДата: Воскресенье, 2009-02-15, 12:48 | Сообщение # 10


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
может и да хз..

Добавлено (2009-02-15, 12:48 Pm)
---------------------------------------------
короч переустановил винду и все канает)музончик супер просто за душу хватает smile




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[ZION]ICEДата: Воскресенье, 2009-03-01, 14:48 | Сообщение # 11


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1206

Статус: Offline
Quote (|SICH|_SHARK)
Кому подобається українська музика (не Козловський і т.д.). Наприклад я знайшов чудову пісню Назарія Яремчука.

прикольно-в тему smile


Если вам нечего делать, то не надо делать это здесь!!!

 
[SICH]_PROWLERДата: Пятница, 2009-03-06, 13:34 | Сообщение # 12


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Quote (|SICH|ICE)
прикольно-в тему

Один таки скачал и послушал biggrin


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
[ZION]ICEДата: Суббота, 2009-03-07, 01:04 | Сообщение # 13


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1206

Статус: Offline
Quote (|SICH|_SHARK)
Один таки скачал и послушал

мне же интересно что за пiсня а она в тему про казаков! biggrin biggrin biggrin


Если вам нечего делать, то не надо делать это здесь!!!

 
[SICH]DicHДата: Вторник, 2009-03-10, 08:18 | Сообщение # 14


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|ICE)
мне же интересно что за пiсня а она в тему про казаков!

ага скажы) smile




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]_PROWLERДата: Суббота, 2009-05-30, 22:47 | Сообщение # 15


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Слова песни Тартак - Я не хочу!!!

текст песни, lyrics

Як уже набридло чути знову і знову
Порожні балачки, пафосні розмови!
“Мова калинова”... “Пісня солов’їна”...
Ще трохи побалакаємо – зникне Україна!
Забули культуру, забули історію,
Почуваємося зайвими на своїй території,
Віримо чужим, своїм не довіряємо,
Розводимо руками – маємо що маємо!
Сьогодні братаємось, щоб завтра продати.
Кум іде на кума, брат іде на брата.
Національна ідея, як засіб спекуляції.
Здобули державу, втратили націю...
Коли ж у народу більше немає відваги,
Немає власної гордості, немає самоповаги,
Коли кожен за себе у своїй хаті з краю –
У такого народу і героїв немає.

Я не хочу бути героєм України –
Не цінує героїв моя країна!..

Подивіться на нього – він сьогодні в ударі!
Правда, без вишиванки та без шароварів...
Він – один серед тих хто готовий до бою,
Серед тих, хто готовий стати героєм.
Він пройшов скрізь вогонь, переплив через воду –
Все заради вітчизни, заради народу.
Із мільйонами інших він пішов воювати
Усі полягли, а він лишився стояти.
Та одразу ж поглине пафосна лава,
Понавісять медалі, кричатимуть: “Слава!”...
Він житиме довго, він житиме довго,
Але стане нашим внутрішнім ворогом.
А де ж ті, яких було закатовано,
Спалено, порубано, побито, репресовано?
Де ті, що життя віддали за своє?
Де вони є? Де вони є?

Я не хочу бути героєм України –
Не цінує героїв моя країна!..

А насправді так просто змінити життя!
Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття,
Полюбити свою землю, свою рідну природу
Відчути себе часткою єдиного народу.
Бо ми не безрідні, бо ми – українці!
Тож досить плювати в дідівські криниці,
Досить боятись вірити в краще,
А своє на чуже не міняти нізащо!
Спільнота розумних, міцних, незалежних,
Без “правобережних”, без “лівобережних”,
Добри, привітних і незрадливих,
В усьому єдиних, в усьому щасливих.
Лиш уявіть якою стане країна,
В якій кожна людина живе як людина,
В якій все що хороше, – значить і наше!..
Але поки, на жаль, все зовсім інакше...

Я не хочу бути героєм України –
Не цінує героїв моя країна!..


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
[SICH]SeregaДата: Воскресенье, 2009-05-31, 11:38 | Сообщение # 16


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 2612

Статус: Offline
Я ж кажу голосуйте за Свободу і хоча б уже буде відствоюватись те, за що говорить Тарктак. Хтось бачив як Тягнибок стояв на Свободі Слова, як його бояться, ніхто з ним так не поводиться як постійно ті політики між собою, бо він стоїть за це все і він правий. Тому і бояться, бо правий. Деякі політики бездарі (хоча там усі такі) путають такі поняття як нацист і націоналіст і вішають цим лапшу на вухи простим людям, таким самим як вони. Вони націоналісти, бо люблять все своє, - українське і збираються це відстоювати, а їх називають нацистами, звідси, фашистами, хіба ж погано відстоювати все своє?(ті хто так говорить уже вороги народу!) Одні критикують, путаючи поняття і задурманюють голови таким самим, а ті хто розуміє, - замовчують, я маю на увазі з політиків. Думають, що він прийде і буде діяти по принципу "Україна для українців", це так, але треба правильно розуміти це поняття. Українська нація титульна нація в Україні, і хто поважає її, того і вона буде поважати. Хіба ж не правильно? Чому українці отримують по лиці в Криму за те, що говорять по-українськи? Це що українець в своїй державі? Так от робіть вибір. Спершу треба, щоб відновилась оця україська гордість, щоб почували себе в своїй державі, а потім можна і з цією гордістю розвивати все інше.

Юрист с портфелем в руках куда большая сила, чем сотня вооруженных налетчиков. - (дон Корлеоне, Крестный отец)


 
с^KanE^Дата: Воскресенье, 2009-05-31, 11:44 | Сообщение # 17


Виконт


Группа: Пользователи

Сообщений: 206

Статус: Offline
Quote (|SICH|_SHARK)
Слова песни Тартак - Я не хочу!!! текст песни, lyrics Як уже набридло чути знову і знову Порожні балачки, пафосні розмови! “Мова калинова”... “Пісня солов’їна”... Ще трохи побалакаємо – зникне Україна! Забули культуру, забули історію, Почуваємося зайвими на своїй території, Віримо чужим, своїм не довіряємо, Розводимо руками – маємо що маємо! Сьогодні братаємось, щоб завтра продати. Кум іде на кума, брат іде на брата. Національна ідея, як засіб спекуляції. Здобули державу, втратили націю... Коли ж у народу більше немає відваги, Немає власної гордості, немає самоповаги, Коли кожен за себе у своїй хаті з краю – У такого народу і героїв немає. Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!.. Подивіться на нього – він сьогодні в ударі! Правда, без вишиванки та без шароварів... Він – один серед тих хто готовий до бою, Серед тих, хто готовий стати героєм. Він пройшов скрізь вогонь, переплив через воду – Все заради вітчизни, заради народу. Із мільйонами інших він пішов воювати Усі полягли, а він лишився стояти. Та одразу ж поглине пафосна лава, Понавісять медалі, кричатимуть: “Слава!”... Він житиме довго, він житиме довго, Але стане нашим внутрішнім ворогом. А де ж ті, яких було закатовано, Спалено, порубано, побито, репресовано? Де ті, що життя віддали за своє? Де вони є? Де вони є? Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!.. А насправді так просто змінити життя! Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття, Полюбити свою землю, свою рідну природу Відчути себе часткою єдиного народу. Бо ми не безрідні, бо ми – українці! Тож досить плювати в дідівські криниці, Досить боятись вірити в краще, А своє на чуже не міняти нізащо! Спільнота розумних, міцних, незалежних, Без “правобережних”, без “лівобережних”, Добри, привітних і незрадливих, В усьому єдиних, в усьому щасливих. Лиш уявіть якою стане країна, В якій кожна людина живе як людина, В якій все що хороше, – значить і наше!.. Але поки, на жаль, все зовсім інакше... Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!..

_______________________________________________________________________________________________________



Прикольна пісня вже закачав собі з *зайцев*, а сучасну музикоку раджу закачувати з сайту zvukoff.net там і послухати можна, зручне меню, закачка в кілька потоків!





 
[SICH]DicHДата: Среда, 2010-12-29, 17:59 | Сообщение # 18


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|_PROWLER)
Слова песни Тартак - Я не хочу!!! текст песни, lyrics Як уже набридло чути знову і знову Порожні балачки, пафосні розмови! “Мова калинова”... “Пісня солов’їна”... Ще трохи побалакаємо – зникне Україна! Забули культуру, забули історію, Почуваємося зайвими на своїй території, Віримо чужим, своїм не довіряємо, Розводимо руками – маємо що маємо! Сьогодні братаємось, щоб завтра продати. Кум іде на кума, брат іде на брата. Національна ідея, як засіб спекуляції. Здобули державу, втратили націю... Коли ж у народу більше немає відваги, Немає власної гордості, немає самоповаги, Коли кожен за себе у своїй хаті з краю – У такого народу і героїв немає. Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!.. Подивіться на нього – він сьогодні в ударі! Правда, без вишиванки та без шароварів... Він – один серед тих хто готовий до бою, Серед тих, хто готовий стати героєм. Він пройшов скрізь вогонь, переплив через воду – Все заради вітчизни, заради народу. Із мільйонами інших він пішов воювати Усі полягли, а він лишився стояти. Та одразу ж поглине пафосна лава, Понавісять медалі, кричатимуть: “Слава!”... Він житиме довго, він житиме довго, Але стане нашим внутрішнім ворогом. А де ж ті, яких було закатовано, Спалено, порубано, побито, репресовано? Де ті, що життя віддали за своє? Де вони є? Де вони є? Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!.. А насправді так просто змінити життя! Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття, Полюбити свою землю, свою рідну природу Відчути себе часткою єдиного народу. Бо ми не безрідні, бо ми – українці! Тож досить плювати в дідівські криниці, Досить боятись вірити в краще, А своє на чуже не міняти нізащо! Спільнота розумних, міцних, незалежних, Без “правобережних”, без “лівобережних”, Добри, привітних і незрадливих, В усьому єдиних, в усьому щасливих. Лиш уявіть якою стане країна, В якій кожна людина живе як людина, В якій все що хороше, – значить і наше!.. Але поки, на жаль, все зовсім інакше... Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна!..

[SICH]_PROWLER, класна пісня...тартак взагалі хороша група!
http://www.youtube.com/watch?v=y3iFqeNakIw
http://www.youtube.com/watch?v=iaZZzI9YPN8

Добавлено (2010-10-12, 22:14)
---------------------------------------------
Сокира перуна-честь та кров
http://www.youtube.com/watch?v=bZOqrI43RBU
класна пісня!

Добавлено (2010-12-29, 17:59)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Serega)
Деякі політики бездарі (хоча там усі такі) путають такі поняття як нацист і націоналіст і вішають цим лапшу на вухи простим людям, таким самим як вони. Вони націоналісти, бо люблять все своє, - українське і збираються це відстоювати, а їх називають нацистами, звідси, фашистами, хіба ж погано відстоювати все своє?

40% з цих "деяких" просто не знають значення цих слів..
ще 40% тупі провокатори,які знають,але прикидаються "святимі людьмі,каториє боряцца за права опшчества і "украіни" "(при чому України з маленької букви)
і інші 20% просто "сра**лизи",яким "промили" голову старою системою "сталіна" і які просто-напросто стають політиками задля отримання ліберальних цінностей(тобто хочуть бути відомими та матеріально багатими майже за дурно)
Quote (|SICH|Serega)
Українська нація титульна нація в Україні, і хто поважає її, того і вона буде поважати. Хіба ж не правильно?

"не запитуй,що Україна зробила для тебе,а подумай що ти для неї зробив!.."
Quote (|SICH|Serega)
Спершу треба, щоб відновилась оця україська гордість, щоб почували себе в своїй державі,

ця гордість в більшої половини українців не відновиться,допоки їм особисто не "припечуть"..зараз більшість старається бути байдужими до всього навколишнього і дивляться через "рожеві окуляри"..це подібно до того, як в двадцяті роки ХХ століття більшість українців насміхалась з людей,які записувались в повстанці та чинили опір окупантам України,а потім через десять років,коли стався голодомор-дуже жалкували про те,що самі не загинули в бою,а повільно вмирали від голоду..Так що поки народ не "пробудити" нічого не вийде.А без активної допомоги наш народ пробудиться,але буде надто пізно.




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]_PROWLERДата: Среда, 2010-12-29, 23:12 | Сообщение # 19


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Потрібен лідер за яким підуть люди. А на даний час (після Ющенка) більшість людей втратило всяку віру в політиків.

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
[SICH]DicHДата: Четверг, 2010-12-30, 14:56 | Сообщение # 20


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|_PROWLER)
Потрібен лідер за яким підуть люди. А на даний час (після Ющенка) більшість людей втратило всяку віру в політиків.

просто зараз "Нормальним" політикам не добитись інчого,бо в них немає стільки звязків та грошей,щоб подолати цю "систему"(тобто всю нашу владу). Ну Тягнибок щось трохи "рішає",але не тими методами,якими потрібно...він перегинає палку тим,що показує своє агресивне ставлення до сьогоднішньої влади і тому більшість людей думають що він не врівноважений політик-провокатор з агресивними намірами. Іншим партіям сьогодні немає чого лізти..особливо з нашим теперішнім президентом та його способами ведення влади.Але надія є!вона є завжди,просто люди в більшості випадках не хочуть "ризикувати" та зробити з іскри цієї надії велике вогнище,яке б встановило "порядок" у нашій владі.




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]_PROWLERДата: Четверг, 2010-12-30, 14:59 | Сообщение # 21


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
Не дуже я вірю Тягнибоку. Хтось його фінансує і він робить заказну роботу. Хоча в принципі всі революціїї були комусь вигідні і за ними стояли гроші.

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
[SICH]DicHДата: Воскресенье, 2011-01-16, 03:11 | Сообщение # 22


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|_PROWLER)
Не дуже я вірю Тягнибоку. Хтось його фінансує і він робить заказну роботу. Хоча в принципі всі революціїї були комусь вигідні і за ними стояли гроші.

я зі всіх на сьогоднішній день більш менш впливових політиків найбільше йому вірю.

Добавлено (2011-01-16, 03:11)
---------------------------------------------
Океан Ельзи-Дзвони дуже сподобалась..така в гуцульському стилі..єдина пісня,що відрізняється стилем з усіх інших.




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]_PROWLERДата: Четверг, 2011-08-18, 16:40 | Сообщение # 23


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 1571

Статус: Offline
После того как к нам приезжали Эрика и Скрябин, ещё больше возненавидел Эрику и очень понравилось живое выступление Скрябина. Он просто порвал всю публику. Выкладывался мужик на все 100%. Говорят он после концерта уснул в баре на лавках smile
Особенно понравилась "Маршрутка". Вживую лучше чем студийная запись.
Ещё рекомендую послушать "Металісти". Хоть и с матами, но прикольная песня.
Кстати кто-то слушал Подеревянского?


Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.


 
Форум клана [SICH] » Развлечение » Музыка » Українська музика
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 
Подробная статистика форума
Последние обновленные темы Самые популярные темы : Самые активные : Новые пользователи : Сегодня были :
  • Анонимный*взлом*почтовых*ящиков*без*предоплаты (0)
  • Сайт по казакам и лига (0)
  • Анекдоты (0)
  • Страхи (80)
  • Задачьки (10)
  • Признаки того что ты переиграл к КС (24)
  • Возврат в прошлое (16)
  • Да что там... (20)
  • На игре, на игре 2, геймеры (6)
  • Черный список! (71)
  • ФлУд (675)
  • Ваши вопросы и предложения (554)
  • Анекдоты !!! (492)
  • Фильмы Рекомендуемые к просмотру) (452)
  • Какую музыку вы предпочитаете !!!??? (380)
  • [-SKY-] (378)
  • Наши в LCN (355)
  • ЧИТЕРЫ (310)
  • Записи игр (254)
  • Вступление в КЛАН (246)
  • [SICH]DicH
    (3105 Постов)
  • [SICH]AveNGeR
    (2720 Постов)
  • [SICH]Serega
    (2612 Постов)
  • ^EXE^
    (1698 Постов)
  • [SICH]_PROWLER
    (1571 Постов)
  • [ZION]ICE
    (1206 Постов)
  • [SICH]MaZaHaKa
    (1198 Постов)
  • ^CRASHER^
    (1028 Постов)
  • BIOHAZARD
    (882 Постов)
  • Fodas
    (874 Постов)
  • [SICH]Para9iseP
    (863 Постов)
  • [SICH]Cirko
    (848 Постов)
  • zaband
    (738 Постов)
  • susgenadiu 2022-03-09 00:40
    kramv987 2021-11-11 13:17
    Strel0K_1984 2017-05-09 08:18
    LEGKO_ZARABOTAT 2017-02-06 03:24
    vzlom-pocht 2016-03-31 08:31
    гал 2016-02-05 13:56
    BOPOH 2015-12-13 03:43
    venture_green 2015-10-22 11:48
    i_v_v 2015-07-21 16:24
    elenavoronina67 2015-04-08 12:44
    zhenbojka 2015-03-30 23:33
    romankrut98 2014-10-26 08:15
    LilShatal 2014-05-16 21:34
    joergA913 2014-01-11 16:59
    jeangillesI1a2 2014-01-09 01:40
    waxirewion 2013-12-03 23:47
    LUCIFER 2013-10-02 09:39

    Сила и Честь © 2006
    Бесплатный хостинг uCoz