Вверх

Слушать онлайн радио
Регистрация
Вход
  • Главная
  • Состав
  • Вступление
  • Гостевая
  • Фотоальбом
  • Устав
  • Файлы
  • Форум
  • Статьи
  • История
  • Турниры
  • Фильмы онлайн


Loading


  • Страница 8 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Модератор форума: [SICH]Cirko, [SICH]DoN  
Форум клана [SICH] » Развлечение » Спорт » ТРЕНАЖЕРНЫЙ ЗАЛ (фигура.)
ТРЕНАЖЕРНЫЙ ЗАЛ
Следишь за своей фигурой?
1. да (хожу пешком) [ 11 ] [31.43%]
2. нет (мне это не надо) [ 7 ] [20.00%]
3. нет (времени не хватает) [ 5 ] [14.29%]
4. да (занимаюсь регулярно и достиг успехов) [ 12 ] [34.29%]
Всего ответов: 35
[SICH]CirkoДата: Вторник, 2010-06-29, 12:00 | Сообщение # 176


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: НЕАКТИВ

Сообщений: 848

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
Такая же рама может полезть

логично biggrin
ну я тогда не знаю..
wacko


"В конце концов человеку дана всего одна жизнь – от чего же не прожить ее как следует?"
Джек Лондон

 
[SICH]DicHДата: Вторник, 2010-06-29, 13:20 | Сообщение # 177


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (VARAN)
панування однієї нації за рахунок пригнічення іншої

а араз ми живемо в ЖОПІ вибачте за слово нас пригнічують споконвіку то ляхи то москальня..зараз народ одурений..дивиться ТВ в якому тільки і лапша на вуха падає з неба..і я за те щоб жити вільно,аніж говорити що ми ліберали чи демократи всіх приймаєм всім прихожим "ворогам" говорим "мир друзі" ..я не за те щоб лизати д**у комусь задля виживання.. огляніться навколо..я окрім українського народу більш пригніченого в європі не бачу!
І для мене націоналізм і патріотизм це майже одне й теж! І прошу нікого не плутати український націоналізм з німецьким нацизмом і італійським фашизмом чи іншими..спочатку прогугліть якщо не знаєте що таке нацизм і фашизм і яке вони відношення мають до України,а потім говоріть! Багато хто шукає ворожнечості в далеких речах і не бачить інших,набагато небезпечніших у себе під носом..
Quote (VARAN)
Я не сприймаю радикальні методи, все повинно йти своїм шляхом, Європа також не в один день збудована.

Сталін сприйняв,винищував наш народ а його за це й далі люблять!
Нас закликають бути толерантними,коли за нашою спиною роблять дуже не толерантні речі..і взагалі то слово толерантність означає "покору","антиіммунітет"!
А на рахунок панування одної нації за рахунок пригнічення іншої,так скажу:
1)За рахунок якої пригніченої нації ми пануємо зараз чи анували раніше і хто за рахунок нас зараз панує чи панував?! перечисліть а потім зрівняйте.
2)майже до наших часів всі народи і країни так і робили що панували за рахунок інших..адже без цього тоді було не можливо,бо торгівельна промисловість не була настільки розвинутою як зараз...колись грабували на людях,а тепер це роблять скритно і без свідків...грабіж не міняється і не зникає-міняються лише методи!
VARAN,
3)в мене є ще питання стосовно радикальності!
ну які радикальні міри націоналісти приймають?! happy




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
DEMONДата: Вторник, 2010-06-29, 13:27 | Сообщение # 178


Граф


Группа: Пользователи

Сообщений: 260

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
А, щас итак траханины хватает. Тока млин не с женщинами, а с мозгом smile Везде еб...т smile

[SICH]Force, Давка на мозги вредит здоровью, я имею ввиду наслаждение для тела и души, а ты мозги, при чём тут мозги ! Наслаждайтесь жизнью, чтобы было что вспомнит, на старости лет с удовольствием ! wacko wacko wacko biggrin


Хотя и сладостен азарт
По сразу двум идти дорогам,
Нельзя одной колодой карт
Играть и с Дьяволом, и с Богом...


Дошёл до конца - иди дальше !!!

 
[SICH]DicHДата: Вторник, 2010-06-29, 13:34 | Сообщение # 179


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
А, вот я бы на айкидо бы пошел. Надо только секцию найти и выбрать направление. А, то в айкидо их много вроде. Но, что-то мне нравятся последнее время подобные единоборства.

як хоч...я в айкідо нічого не найшов..шо шо,но не айкідо і не карате там більше показхухи,ніж резуьтатів! biggrin
Quote (|SICH|Cirko)
ну не знаю...помоему черти-что выходит

дальня дистанція=ногами
противник злиться підходить ближче старається!
я руками махаю
його виводить підходить впритул..а там серія колінами і кидок...тіп на землі..на землі або добиваєш ногами чируками,або робиш больовий можеш звернути,поламати суглоб руки чи ноги biggrin
короч буде тобі на всі випадки бійки!
Quote (|SICH|Cirko)
разве когда ты худой...пусть даже и рельефный это красиво?...я ж не говорю, что идеальное тело это как у бодибилдеров..не..они перекаченые..и эт не оч......а воот когда все в меру это норм

припустим..йдеш ти рама по пляжу з дєвухою всі роти порозкривали і слюни тичуть biggrin
підходиш аби попонтуватись до якогось худого але з рельєфом..всі дивляться...ти його "попускаєш" йому це не сподобалось,а раніше він 10 років ходив на бокс...і після 2 хуків ти як будівельний кран помало падаєш на землю biggrin подумай про реакцію потім дєвок до того тіпулі який тебе за 2 удара шмагнув!
Світом правилять гроші і груба сила!
Quote (|SICH|Cirko)
ахах...рукопашка это полный ацтой...это только в фильмах все так круто и красиво...на все над смотреть реально...тайский бокс дает в этом плане на мое мнение лучший результат!

все залежить від людини!
мені ДЕН про дзюдо тоже говорив шо ацтой...я йому відос показав в боях без правил де тіп 70 кг проти 100кг боксера рами і больовим вирав! ну як норм?!
Quote (|SICH|MONSTER)
кароче запишусь туда де махають ногами і руками...главне шоб харашо научили))) а то таке)))

головне бажання! happy

Добавлено (2010-06-29, 13:34)
---------------------------------------------

Quote (VARAN)
[SICH]Force, Давка на мозги вредит здоровью, я имею ввиду наслаждение для тела и души, а ты мозги, при чём тут мозги ! Наслаждайтесь жизнью, чтобы было что вспомнит, на старости лет с удовольствием !





У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
DEMONДата: Вторник, 2010-06-29, 13:57 | Сообщение # 180


Граф


Группа: Пользователи

Сообщений: 260

Статус: Offline
Quote (|SICH|DoN)
І прошу нікого не плутати український націоналізм з німецьким нацизмом і італійським фашизмом чи іншими..спочатку прогугліть якщо не знаєте що таке нацизм і фашизм і яке вони відношення мають до України,а потім говоріть! Багато хто шукає ворожнечості в далеких речах і не бачить інших,набагато небезпечніших у себе під носом..

Романе, навіть твоя реакція на ці речі мені багато вже про що говорить. Ти мені скажи, хлопчино, де ти бачиш в моїх висловах, ось це, що ти пишеш. Треба ж слідкувати трішки за мовою, мені здаеться dry

Добавлено (2010-06-29, 13:57)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|DoN)
3)в мене є ще питання стосовно радикальності!
ну які радикальні міри націоналісти приймають?!
Ці міри зазначені в самому понятті ! wink


Хотя и сладостен азарт
По сразу двум идти дорогам,
Нельзя одной колодой карт
Играть и с Дьяволом, и с Богом...


Дошёл до конца - иди дальше !!!

 
[SICH]CirkoДата: Вторник, 2010-06-29, 13:57 | Сообщение # 181


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: НЕАКТИВ

Сообщений: 848

Статус: Offline
Quote (|SICH|DoN)
припустим..йдеш ти рама по пляжу з дєвухою всі роти порозкривали і слюни тичуть підходиш аби попонтуватись до якогось худого але з рельєфом..всі дивляться...ти його "попускаєш" йому це не сподобалось,а раніше він 10 років ходив на бокс...і після 2 хуків ти як будівельний кран помало падаєш на землю подумай про реакцію потім дєвок до того тіпулі який тебе за 2 удара шмагнув! Світом правилять гроші і груба сила!

а ты на дзюдо ходишь чтоб до людей доябыватся походу.....я бы не перед кем не понтовался

Quote (|SICH|DoN)
все залежить від людини! мені ДЕН про дзюдо тоже говорив шо ацтой...я йому відос показав в боях без правил де тіп 70 кг проти 100кг боксера рами і больовим вирав! ну як норм?!

норм..но раз на раз не приходится..


"В конце концов человеку дана всего одна жизнь – от чего же не прожить ее как следует?"
Джек Лондон

 
DEMONДата: Вторник, 2010-06-29, 14:02 | Сообщение # 182


Граф


Группа: Пользователи

Сообщений: 260

Статус: Offline
[SICH]DoN Я все це бачив і не почуткам, оскільки в кінці 80-х та на початку 90-х проживав в Чернівецькій області і на свої очі бачив і навіть приймав у часть у черговому відтворенні української державності. Ти ще молодий, кров бурлить, я такий самий був ! wink

Хотя и сладостен азарт
По сразу двум идти дорогам,
Нельзя одной колодой карт
Играть и с Дьяволом, и с Богом...


Дошёл до конца - иди дальше !!!


Сообщение отредактировал VARAN - Вторник, 2010-06-29, 14:12
 
ForceДата: Вторник, 2010-06-29, 14:09 | Сообщение # 183


Медаль за 350 сообщений

Граф


Группа: Наш друг

Сообщений: 477

Статус: Offline
Quote (|SICH|Cirko)
а араз ми живемо в ЖОПІ вибачте за слово нас пригнічують споконвіку то ляхи то москальня

Людину не можна пригнічувати, якщо вона сама цього не дозволить. Ось і роби віисновки, чого одних пригнічують, а інших ні!

Quote (|SICH|Cirko)
зараз народ одурений..дивиться ТВ в якому тільки і лапша на вуха падає з неба

Кожен сам обирає свій шлях.

Quote (|SICH|Cirko)
Сталін сприйняв,винищував наш народ а його за це й далі люблять!

Хто? smile

Quote (|SICH|Cirko)
Нас закликають бути толерантними,коли за нашою спиною роблять дуже не толерантні речі..і взагалі то слово толерантність означає "покору","антиіммунітет"!

А, що тобі до цих закликів? У людини або є своя голова, або нема.

Quote (|SICH|Cirko)
2)майже до наших часів всі народи і країни так і робили що панували за рахунок інших..адже без цього тоді було не можливо,бо торгівельна промисловість не була настільки розвинутою як зараз...колись грабували на людях,а тепер це роблять скритно і без свідків

Да ладно. Клали вони на цю скритність і цих свідків. Як робили у відкриту, так і роблять. І будуть робити. Так задумано природою.

Quote (|SICH|DoN)
! Наслаждайтесь жизнью, чтобы было что вспомнит, на старости лет с удовольствием ! wacko wacko wacko biggrin

Вспомник про мозгоеб....ку biggrin

Quote (VARAN)
як хоч...я в айкідо нічого не найшов..шо шо,но не айкідо і не карате там більше показхухи,ніж резуьтатів! biggrin

Ну, ты сравнил айкидо и карате biggrin ....это все равно, что самолет с мельницей например сравнивать. В айкидо не показуха! Я раньше тоже думал, что айкидо херня. Но, это по молодости, а сейчас наоборот. И в отличие от других боевых искусств айкидо направленно на на нападение, а на защиту. Это даже не совсем боевая система, а скорее философская.

 
[SICH]DicHДата: Вторник, 2010-06-29, 14:51 | Сообщение # 184


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
VARAN, Словом "вас" я говорив про людей які насправді не знають різниці а не особисто до тебе biggrin
Quote (VARAN)
Ці міри зазначені в самому понятті !

а якщо покопати поглибше?! happy
Quote (VARAN)
[SICH]DoN Я все це бачив і не почуткам, оскільки в кінці 80-х та на початку 90-х проживав в Чернівецькій області і на свої очі бачив і навіть приймав у часть у черговому відтворенні української державності. Ти ще молодий, кров бурлить, я такий самий був !

Лиш боротись-значить жить!
Quote (|SICH|Force)
Людину не можна пригнічувати, якщо вона сама цього не дозволить. Ось і роби віисновки, чого одних пригнічують, а інших ні!

повірь можна! постійні "катування" не змусять хдатись лиш найсильніших духом!
Quote (|SICH|Force)
Кожен сам обирає свій шлях.

Кожен обирає шлях,де дороги вкриті європейським асфальтом,а не нашою бруківкою..а можливо потрібно зупинитись на роздоріжжі і хорошенько подумати?!
Quote (|SICH|Force)
А, що тобі до цих закликів? У людини або є своя голова, або нема.

Голова то є але нею легко маніпулювати! зараз люди як? вот послухали не повірили,потім сусід прибігає і говориьт що це правда..ваша віра вже стає сильнішою...і так ще 2-3 сусіда і ви починаєте вірити!
Віра криється не в голові а чуть нижче!
Quote (|SICH|Force)
Да ладно. Клали вони на цю скритність і цих свідків. Як робили у відкриту, так і роблять. І будуть робити. Так задумано природою.

По-твоєму нищити самих себе і цю саму природу і є задумкою природи?!
Quote (|SICH|Force)
Ну, ты сравнил айкидо и карате ....это все равно, что самолет с мельницей например сравнивать. В айкидо не показуха! Я раньше тоже думал, что айкидо херня. Но, это по молодости, а сейчас наоборот. И в отличие от других боевых искусств айкидо направленно на на нападение, а на защиту. Это даже не совсем боевая система, а скорее философская.

да кручу я цих айкідоїстів як шмату smile я не знаю шо там такого аж філософського wacko якщо крутити руки це філософія,то кидати суерників-це фізика biggrin (хоча там присутня фізика)
Quote (|SICH|Cirko)
а ты на дзюдо ходишь чтоб до людей доябыватся походу.....я бы не перед кем не понтовался

я ніколи не лізу першим..
Quote (|SICH|Cirko)
норм..но раз на раз не приходится..

Переможця визначають не дні,не місяці,ані роки,а секунди!!!




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]CirkoДата: Вторник, 2010-06-29, 15:02 | Сообщение # 185


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: НЕАКТИВ

Сообщений: 848

Статус: Offline
Quote (|SICH|DoN)
Переможця визначають не дні,не місяці,ані роки,а секунди!!!

к чему эт? smile

хватит тут свою политику впаривать!
название темы прочитайте!


"В конце концов человеку дана всего одна жизнь – от чего же не прожить ее как следует?"
Джек Лондон

 
[SICH]DicHДата: Вторник, 2010-06-29, 15:06 | Сообщение # 186


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|Cirko)
к чему эт?

ти говориш,що раз на раз не приходиться..а я говорю що не те що раз на раз..а зараз ти переміг,а через годину тебе тобі той тіп може надавати!!!
вдумуйся в цитати biggrin




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
ForceДата: Вторник, 2010-06-29, 15:52 | Сообщение # 187


Медаль за 350 сообщений

Граф


Группа: Наш друг

Сообщений: 477

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
повірь можна! постійні "катування" не змусять хдатись лиш найсильніших духом!

А, слабкы в усы часи потерпали smile І у людей і у звірів

Quote (|SICH|Force)
Кожен обирає шлях,де дороги вкриті європейським асфальтом,а не нашою бруківкою..а можливо потрібно зупинитись на роздоріжжі і хорошенько подумати?!

Не треба розписуватись і вирішувати за всіх. Це вже психічним відхиленням попахує smile

Quote (|SICH|Force)
Голова то є але нею легко маніпулювати!

Ну якщо в голові пусто, то легко, а якщо ні, то це дуже важко! І це не просто моя думка, а можна казати науковий факт smile

Quote (|SICH|Force)
По-твоєму нищити самих себе і цю саму природу і є задумкою природи?!

Не тільки нищить, а й створювати. Але знищення теж входить в роботу системи.

Quote (|SICH|Force)
да кручу я цих айкідоїстів як шмату smile я не знаю шо там такого аж філософського wacko якщо крутити руки це філософія,то кидати суерників-це фізика biggrin (хоча там присутня фізика)

А, до чого тут крутити руки? То, щось не дуже на айкідо схоже.

 
[SICH]DicHДата: Вторник, 2010-06-29, 19:21 | Сообщение # 188


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
Не треба розписуватись і вирішувати за всіх. Це вже психічним відхиленням попахує

а ти психіатр щоб визначати?!
Quote (|SICH|Force)
Ну якщо в голові пусто, то легко, а якщо ні, то це дуже важко! І це не просто моя думка, а можна казати науковий факт

Це залежить не атк від твоєї голови як від харизми людини яка тебе дурить..
Quote (|SICH|Force)
Не тільки нищить, а й створювати. Але знищення теж входить в роботу системи.

покажи мені що наша влада будує?! будинки?! мені більше подобається віддихати на природі аніж біля смерд.чої,шумної дороги.. а курорти і різні пляжі собі не кожен може дозволити в потрібний час! порівняй рівень забруднення нинішнього забруднення з рівнем забруднення атмосфери скажімо 2 століття 3 століття тому..люди себе ж самі вбивають..порівняй кількість нових захворювань через це "вигадую" і "нищу заради того щоб потім побудувати".. зараз люди живуть заради грошей!!

Добавлено (2010-06-29, 19:21)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Force)
А, до чого тут крутити руки? То, щось не дуже на айкідо схоже.

а по-твоєму в айкідо чому навчають?!




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
ForceДата: Вторник, 2010-06-29, 20:31 | Сообщение # 189


Медаль за 350 сообщений

Граф


Группа: Наш друг

Сообщений: 477

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
а ти психіатр щоб визначати?!

А, тут не потрібно бути псіхіатром, щоб це визначити.

Quote (|SICH|Force)
Це залежить не атк від твоєї голови як від харизми людини яка тебе дурить..

Що це таке та харизма? Харизма діє на людей в яких мізку немає. Якщо прийде людина, хоч з супер сильною харизмою і почне мені доказувати, що земля плоска і стоїть на слонах я її нах пішлю. І клав я на його харизму і маразму. Дивись на діла, а не на слова і неяка харизма тебе не візьме smile

Quote (|SICH|Force)
покажи мені що наша влада будує?!

Каждый народ заслуживает свое правительство smile А, строят они себе дома smile

Quote (|SICH|Force)
порівняй рівень забруднення нинішнього забруднення з рівнем забруднення атмосфери скажімо 2 століття 3 століття тому

Сравни уровень удобств тогда и сегодня! Сравни сколько раньше умирало от болезней из-за загрязнения. Чума, холера, дизентирия и прочая хня. Просто одни болезни побороли и они ушли, но на смену им пришли другие. Это бесконечный процесс....точнее может и закончится, но это когда все живое умрет.

Quote (|SICH|Force)
люди себе ж самі вбивають

Они это делают на протяжении всего своего существования. Такова жизнь smile

Quote (|SICH|Force)
порівняй кількість нових захворювань

Как, я уже писал выше, сравни количество побежденных болезней. А, их очеееень много.

через це "вигадую" і "нищу заради того щоб потім побудувати"

Никто тут ничего не придумывает. И кстати те люди которые рушат и не собираются ничего строить. Но, тем не менее они этому способствуют сами того не желая smile

зараз люди живуть заради грошей!!

Человек всегда жил ради собственной выгоды. В чем эта выгода выражается, в деньгах или прочих благах это уже вопрос десятый smile

Quote (|SICH|Force)
а по-твоєму в айкідо чому навчають?!

Айкидо - японское боевое искусство, разработанное Морихеем Уэсибой (часто его называют "О-Сенсэй" или "Великий учитель"). На физическом уровне это - искусство, включающее некоторые броски и захваты, заимствованные из Дзю-Дзюцу и другие методы, берущие начало в КенДзюцу, искусcтве владения мечем. Айкидо фокусируется не на ударах ногами или руками противников, а скорее на использовании их собственной энергии для их контроля или броска прочь от Вас. Айкидо - не статическое искусство, здесь внимание акцентируется на непрерывности движении и динамике перемещения.
Путь Гармонии Духа " - один из способов, которыми слово "Айкидо" может быть переведено на русский язык.
В настоящее время существует несколько направлений айкидо, в том числе классическое и чисто спортивное, в котором философские аспекты отступают на второй план. Сам Уэсиба выступал против проведения соревнований по айкидо, считая, что победить каждый занимающийся айкидо должен прежде всего самого себя. Тем не менее айкидо имеет вполне эффективное прикладное применение: приемы этой борьбы, позволяющей нейтрализовать нападающего, не причиняя ему такого ущерба, как при применении каратэ, используют полиция и спецслужбы.

 
FodasДата: Вторник, 2010-06-29, 22:13 | Сообщение # 190


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
ееее рібятка збавляйте...а то щас пересердимся..не надо))))
тільки не соклани....щас найдем на кого визвіриться smile smile





-------------------------------------------------------------

 
ForceДата: Вторник, 2010-06-29, 22:51 | Сообщение # 191


Медаль за 350 сообщений

Граф


Группа: Наш друг

Сообщений: 477

Статус: Offline
Да не пересердимся. Все норм smile
 
[SICH]DicHДата: Среда, 2010-06-30, 00:43 | Сообщение # 192


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
А, тут не потрібно бути псіхіатром, щоб це визначити.

окей тоді я псих smile
Quote (|SICH|Force)
Що це таке та харизма? Харизма діє на людей в яких мізку немає. Якщо прийде людина, хоч з супер сильною харизмою і почне мені доказувати, що земля плоска і стоїть на слонах я її нах пішлю. І клав я на його харизму і маразму. Дивись на діла, а не на слова і неяка харизма тебе не візьме

еххх..ти просто по собі судиш!
Quote (|SICH|Force)
Каждый народ заслуживает свое правительство А, строят они себе дома

кожной народ не заслуговує своє правління вже з середньовічних часів!
Quote (|SICH|Force)
Сравни уровень удобств тогда и сегодня! Сравни сколько раньше умирало от болезней из-за загрязнения. Чума, холера, дизентирия и прочая хня. Просто одни болезни побороли и они ушли, но на смену им пришли другие. Это бесконечный процесс....точнее может и закончится, но это когда все живое умрет.

вмирали переважно бідняки-як і зараз!
Quote (|SICH|Force)
Человек всегда жил ради собственной выгоды. В чем эта выгода выражается, в деньгах или прочих благах это уже вопрос десятый

Навпаки вопрос-основний!
Quote (|SICH|Force)
Айкидо - японское боевое искусство, разработанное Морихеем Уэсибой (часто его называют "О-Сенсэй" или "Великий учитель"). На физическом уровне это - искусство, включающее некоторые броски и захваты, заимствованные из Дзю-Дзюцу и другие методы, берущие начало в КенДзюцу, искусcтве владения мечем. Айкидо фокусируется не на ударах ногами или руками противников, а скорее на использовании их собственной энергии для их контроля или броска прочь от Вас. Айкидо - не статическое искусство, здесь внимание акцентируется на непрерывности движении и динамике перемещения. Путь Гармонии Духа " - один из способов, которыми слово "Айкидо" может быть переведено на русский язык. В настоящее время существует несколько направлений айкидо, в том числе классическое и чисто спортивное, в котором философские аспекты отступают на второй план. Сам Уэсиба выступал против проведения соревнований по айкидо, считая, что победить каждый занимающийся айкидо должен прежде всего самого себя. Тем не менее айкидо имеет вполне эффективное прикладное применение: приемы этой борьбы, позволяющей нейтрализовать нападающего, не причиняя ему такого ущерба, как при применении каратэ, используют полиция и спецслужбы.

угу угу...на вулиці до тебе підійде 2 гопніка а ти їм шо скажеш-"почекайте мені треба налаштуватись з гармонією духу" biggrin
в дзюдо теж є певне духовенство!
воно є в багатьох видах єдиноборств..по-нашому це просто сила волі,досягти посиленню якох можна медитацією і постійними тренуваннями тіла і душі!

Добавлено (2010-06-30, 00:36)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Force)
Айкидо фокусируется не на ударах ногами или руками противников, а скорее на использовании их собственной энергии для их контроля или броска прочь от Вас

це називається виведення з рвіноваги!
тільки ми-дзюдоїсти використовуємо цей метод не для того щоб відштовхнути противника,а для того щоб вивести з рівноваги і потім провести кидок,задля нанесення ушкоджень,чи просто паралізації!

Добавлено (2010-06-30, 00:43)
---------------------------------------------
[SICH]Force, шось м розфлудлись




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
ForceДата: Среда, 2010-06-30, 01:14 | Сообщение # 193


Медаль за 350 сообщений

Граф


Группа: Наш друг

Сообщений: 477

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
окей тоді я псих smile

Псих не псих, а манией величия страдаешь smile

Quote (|SICH|Force)
еххх..ти просто по собі судиш!

Каждый человек по себе судит. Даже самый объективный, все равно отчасти будет по себе судить.

Quote (|SICH|Force)
кожной народ не заслуговує своє правління вже з середньовічних часів!

Можно подробнее, а то я не понял этой фразы.

Quote (|SICH|Force)
угу угу...на вулиці до тебе підійде 2 гопніка а ти їм шо скажеш-"почекайте мені треба налаштуватись з гармонією духу" biggrin

З гармонією духу людина повинна завжди бути налаштована, а не коли хтось підходить. Але нажаль нас вчать навпаки sad

Quote (|SICH|Force)
задля нанесення ушкоджень,чи просто паралізації!

Ну вот. А, там практически тоже самое, но чтобы нанести меньше повреждений

Quote (|SICH|Force)
[SICH]Force, шось м розфлудлись

И что. Зато форум будет оживленный smile

 
FodasДата: Среда, 2010-06-30, 14:12 | Сообщение # 194


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
Quote (|SICH|Force)
И что. Зато форум будет оживленный

Гг ви так прікольно в одному пості до трьох тем, а той більше захвачуєте хДДД





-------------------------------------------------------------

 
ForceДата: Среда, 2010-07-14, 13:06 | Сообщение # 195


Медаль за 350 сообщений

Граф


Группа: Наш друг

Сообщений: 477

Статус: Offline
Рома ты у нас спортсмен. Расскажи мне, когда лучше бегать утром (часиков в 6) или вечером (часмков в 7)?
 
[SICH]LeGoLaSДата: Воскресенье, 2010-08-29, 13:12 | Сообщение # 196


Виконт


Группа: [SICH]

Сообщений: 160

Статус: Offline
я и утром и вечером бегаю))
 
[CSD]ReNGeN_mstДата: Воскресенье, 2010-08-29, 13:17 | Сообщение # 197


Медаль за 350 сообщений

Маркиз


Группа: Наш друг

Сообщений: 636

Статус: Offline
а я утром и вечером сплю biggrin а днем че нибудь делаю...

Хочешь изменить мир, начни с себя!
 
[SICH]LeGoLaSДата: Воскресенье, 2010-08-29, 13:20 | Сообщение # 198


Виконт


Группа: [SICH]

Сообщений: 160

Статус: Offline
ну таж как медведь ленивый и сонливый biggrin
 
[CSD]ReNGeN_mstДата: Воскресенье, 2010-08-29, 13:21 | Сообщение # 199


Медаль за 350 сообщений

Маркиз


Группа: Наш друг

Сообщений: 636

Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin это да

Хочешь изменить мир, начни с себя!
 
[SICH]LeGoLaSДата: Воскресенье, 2010-08-29, 13:25 | Сообщение # 200


Виконт


Группа: [SICH]

Сообщений: 160

Статус: Offline
respect я тож почти такой. побегаю и сплю еще часа 3
 
Форум клана [SICH] » Развлечение » Спорт » ТРЕНАЖЕРНЫЙ ЗАЛ (фигура.)
  • Страница 8 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Поиск:

 
Подробная статистика форума
Последние обновленные темы Самые популярные темы : Самые активные : Новые пользователи : Сегодня были :
  • Анонимный*взлом*почтовых*ящиков*без*предоплаты (0)
  • Сайт по казакам и лига (0)
  • Анекдоты (0)
  • Страхи (80)
  • Задачьки (10)
  • Признаки того что ты переиграл к КС (24)
  • Возврат в прошлое (16)
  • Да что там... (20)
  • На игре, на игре 2, геймеры (6)
  • Черный список! (71)
  • ФлУд (675)
  • Ваши вопросы и предложения (554)
  • Анекдоты !!! (492)
  • Фильмы Рекомендуемые к просмотру) (452)
  • Какую музыку вы предпочитаете !!!??? (380)
  • [-SKY-] (378)
  • Наши в LCN (355)
  • ЧИТЕРЫ (310)
  • Записи игр (254)
  • Вступление в КЛАН (246)
  • [SICH]DicH
    (3105 Постов)
  • [SICH]AveNGeR
    (2720 Постов)
  • [SICH]Serega
    (2612 Постов)
  • ^EXE^
    (1698 Постов)
  • [SICH]_PROWLER
    (1571 Постов)
  • [ZION]ICE
    (1206 Постов)
  • [SICH]MaZaHaKa
    (1198 Постов)
  • ^CRASHER^
    (1028 Постов)
  • BIOHAZARD
    (882 Постов)
  • Fodas
    (874 Постов)
  • [SICH]Para9iseP
    (863 Постов)
  • [SICH]Cirko
    (848 Постов)
  • zaband
    (738 Постов)
  • susgenadiu 2022-03-09 00:40
    kramv987 2021-11-11 13:17
    Strel0K_1984 2017-05-09 08:18
    LEGKO_ZARABOTAT 2017-02-06 03:24
    vzlom-pocht 2016-03-31 08:31
    гал 2016-02-05 13:56
    BOPOH 2015-12-13 03:43
    venture_green 2015-10-22 11:48
    i_v_v 2015-07-21 16:24
    elenavoronina67 2015-04-08 12:44
    zhenbojka 2015-03-30 23:33
    romankrut98 2014-10-26 08:15
    LilShatal 2014-05-16 21:34
    joergA913 2014-01-11 16:59
    jeangillesI1a2 2014-01-09 01:40
    waxirewion 2013-12-03 23:47
    LUCIFER 2013-10-02 09:39

    Сила и Честь © 2006
    Бесплатный хостинг uCoz