Вверх

Слушать онлайн радио
Регистрация
Вход
  • Главная
  • Состав
  • Вступление
  • Гостевая
  • Фотоальбом
  • Устав
  • Файлы
  • Форум
  • Статьи
  • История
  • Турниры
  • Фильмы онлайн


Loading


  • Страница 1 из 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Форум клана [SICH] » Общение » Разговоры » ВСЕ про Дівчат (вопросы ответы)
ВСЕ про Дівчат
FodasДата: Четверг, 2009-01-29, 16:38 | Сообщение # 1


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
сразу ізвіняюсь за укр.мову просто на російські нароблю дуже багато помилок. Довго я думав прошо оце создать ТЕму і надумав, Чого б оце нам не поговорить о прекрасній половині Людства)... задавайте вопроси, розказуйте про свої проблеми , Що хочете подарить своїй дівчині і т.д. І будем вместі над цим думать biggrin Тут всі свої такшо не стісняйтесь biggrin
P.S. Красота спасе Світ!!!! smile





-------------------------------------------------------------



Сообщение отредактировал [SICH]MONSTER - Четверг, 2009-01-29, 16:40
 
[SICH]CirkoДата: Четверг, 2009-01-29, 19:55 | Сообщение # 2


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: НЕАКТИВ

Сообщений: 848

Статус: Offline
І на українській помилок наробив=) biggrin
А взагалі цікава тема)


"В конце концов человеку дана всего одна жизнь – от чего же не прожить ее как следует?"
Джек Лондон

 
[SICH]DicHДата: Четверг, 2009-01-29, 21:39 | Сообщение # 3


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|MONSTER)
сразу ізвіняюсь за укр.мову просто на російські нароблю дуже багато помилок. Довго я думав прошо оце создать ТЕму і надумав, Чого б оце нам не поговорить о прекрасній половині Людства)... задавайте вопроси, розказуйте про свої проблеми , Що хочете подарить своїй дівчині і т.д. І будем вместі над цим думать biggrin Тут всі свої такшо не стісняйтесь biggrin
P.S. Красота спасе Світ!!!!

ну ти даєш!!! smile яка в тебе оцінка з укр мови???та тут помилок як корова на*рала biggrin :D ізвіняюсь,сразу,прошо,вопроси,вместі,стісняйтесь...краще вже би на російській писав smile




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...



Сообщение отредактировал stan1 - Четверг, 2009-01-29, 22:06
 
BotsmanДата: Четверг, 2009-01-29, 21:48 | Сообщение # 4


Дворянин


Группа: Пользователи

Сообщений: 64

Статус: Offline
Quote (stan1)
ну ти даєш!!! яка в тебе оцінка з укр мови???та тут помилок як корова на*рала ізвіняюсь,сразу,прошовопроси,вместі,стісняйтесь...краще вже би на російській писав

Это же тема про девчонок а не про ошибки smile

 
[SICH]DicHДата: Четверг, 2009-01-29, 22:07 | Сообщение # 5


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Quote (|SICH|Botsman)
Это же тема про девчонок а не про ошибки

ну да... так начинай))




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
FodasДата: Четверг, 2009-01-29, 22:17 | Сообщение # 6


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
Quote (|SICH|Botsman)
Это же тема про девчонок а не про ошибки

во спс ИГРОРЬ)
Quote (stan1)
яка в тебе оцінка з укр мови???

вопше то 10 но це благодаря тому шо я до неї хожу заніматься smile
Quote (|SICH|Cirko)
А взагалі цікава тема)

smile
люди прошу ВИКЛАДУВАТЬ СВОЇ ІСТОРІЇ МОЖ ЧИМОСЬ ПОМОЖЕМ)

Добавлено (2009-01-29, 10:17 Pm)
---------------------------------------------

Quote (stan1)
ізвіняюсь,сразу,прошо,вопроси,вместі,стісняйтесь...краще вже би на російській писав

Це в мене просто суржик такий я просто живу там , де розмовляють перемішаною мовою!
ПРО МОВУ ХВАТИТЬ ДАВАЙ ТЕ ПРО ДІВЧАТ





-------------------------------------------------------------



Сообщение отредактировал [SICH]MONSTER - Четверг, 2009-01-29, 22:14
 
BotsmanДата: Четверг, 2009-01-29, 23:16 | Сообщение # 7


Дворянин


Группа: Пользователи

Сообщений: 64

Статус: Offline
Тема очень интересная только с чего начать?

Кому какие нравятся девченки брюнетки блондинки и.т.д!

 
[SICH]SeregaДата: Пятница, 2009-01-30, 07:58 | Сообщение # 8


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 2612

Статус: Offline
НЕ сваріться хлопці.

Добавлено (2009-01-30, 7:58 Am)
---------------------------------------------
biggrin biggrin biggrin


Юрист с портфелем в руках куда большая сила, чем сотня вооруженных налетчиков. - (дон Корлеоне, Крестный отец)


 
BotsmanДата: Пятница, 2009-01-30, 11:35 | Сообщение # 9


Дворянин


Группа: Пользователи

Сообщений: 64

Статус: Offline
Quote (|SICH|Serega)
НЕ сваріться хлопці.

Мы уже помирились smile smile

 
[SICH]DicHДата: Пятница, 2009-01-30, 12:19 | Сообщение # 10


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
Ще одне питання))
Quote (|SICH|MONSTER)
Це в мене просто суржик такий я просто живу там , де розмовляють перемішаною мовою!

Де ти живеш в Ужгороді чи в Дніпропетровську???

Добавлено (2009-01-30, 12:19 Pm)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Botsman)
Мы уже помирились

да ми ше і не починали сваритись smile smile




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
InfectionДата: Пятница, 2009-01-30, 14:17 | Сообщение # 11


Медаль за 350 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 615

Статус: Offline
у мня вопрос У моей лучшей подруге скоро днюха 16лет исполняется что можно подарить?




 
BotsmanДата: Пятница, 2009-01-30, 14:33 | Сообщение # 12


Дворянин


Группа: Пользователи

Сообщений: 64

Статус: Offline
Quote (|SICH|Infection)
у мня вопрос У моей лучшей подруге скоро днюха 16лет исполняется что можно подарить?

Смотря на какую цену ты рашитуеш!!!

 
FodasДата: Пятница, 2009-01-30, 15:08 | Сообщение # 13


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
Quote (stan1)
Де ти живеш в Ужгороді чи в Дніпропетровську???

Черкасах.
Quote (|SICH|Infection)
у мня вопрос У моей лучшей подруге скоро днюха 16лет исполняется что можно подарить?

Quote (|SICH|Botsman)
Смотря на какую цену ты рашитуеш!!!

ето верно.
+Ти розраховуєш на те шо ви і далі будете друзями чи щось більше?

Добавлено (2009-01-30, 3:05 Pm)
---------------------------------------------
і ще одне запитаннячко ти вже її дарив подарки чи це буде перший раз?

Добавлено (2009-01-30, 3:08 Pm)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Botsman)
Кому какие нравятся девченки брюнетки блондинки и.т.д!

Мені лічно незнаю чого но нравляться більше блондінки biggrin





-------------------------------------------------------------

 
[SICH]CryStaLДата: Пятница, 2009-01-30, 15:58 | Сообщение # 14


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Маркиз


Группа: Наш друг

Сообщений: 710

Статус: Offline
По цене ( увеличение) и по в кусу ее:
Швейцарский ш-д, хорошие конфеты, туалетная вода-духи, билеты(2) на концерт, по ее вкусу, нижнее белье (если отношения очень близкие smile ), кольцо серебро-золото (главное оригинальное), мобильный телефон....
+ ко всему этому цветы!


- Лучшая подружка, за поясом пушка
 
BotsmanДата: Пятница, 2009-01-30, 17:23 | Сообщение # 15


Дворянин


Группа: Пользователи

Сообщений: 64

Статус: Offline
Quote (|SICH|CryStaL)
По цене ( увеличение) и по в кусу ее: Швейцарский ш-д, хорошие конфеты, туалетная вода-духи, билеты(2) на концерт, по ее вкусу, нижнее белье (если отношения очень близкие ), кольцо серебро-золото (главное оригинальное), мобильный телефон.... + ко всему этому цветы!

Лутчше книгу biggrin biggrin biggrin biggrin

 
FodasДата: Пятница, 2009-01-30, 17:31 | Сообщение # 16


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
ну шо так як я цю тему создав то викладу історію перший!!! Жили собі дід та баба і курочка ряба (ой шось не те) biggrin
Лан поїхали: кароч перейшла той год до нас у клас афігенна дічина (блондінка но розумна smile ) вона мені сразу запала в очі (но нічого більшого так як мені на той час нравилася чи і зараз нравиться друга дівчина... ну короч це вже друга історія), 10 клас минув а я так і не зміг вирішить хто мені зних більше нравится.Начався 11 клас...я вибрав її ну ту шо перейшла. начав до неї заливать і т.д. вона мені начала отвічать взаємностю...все вроді харашо.Уже січень місяць.ВСе вроді норм, стою я в коледорі зирю на неї і думаю шо її на 14 лютого подарить а тут заді неї підходить мій однокласник і начинає мацать її за ціцьки я тіки шось хотів сказать йому.. angry angry і вдруг вона начала улибаться (вроді їй це понравилось шолі..я промовчав.)На другий день останній урок фізра. Гуляем ми у волейбол, а тут він сідає до неї і опять те же саме.. angry angry Я в шокі!! Кінець уроку виходю я із спорзалу, а вона наче нічого і небуло начинає улибаться і балкать до мене...я ні промовив ні слова...на следущий день сказав тіки "прівет"(вона мені перша).Через три дня вчілка з анг.мови задала нам зробить валентінки... я канешно не зробив ну і повісив це одній дівчині (шоб зробила до 6-го уроку)...Оказується потом, шо ця блондінка, яка мені нравиться взяла в теї шо я дав шоб мені зробила валентінку і начала робить її сама. Я коли узнав то був у шокі.. wacko wacko wacko вона там такого понаписувала шо ппц.(харошого). і оце я думаю прощать її чи не??порадьте! smile





-------------------------------------------------------------

 
[SICH]CirkoДата: Пятница, 2009-01-30, 19:58 | Сообщение # 17


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: НЕАКТИВ

Сообщений: 848

Статус: Offline
Quote (|SICH|MONSTER)
ну шо так як я цю тему создав то викладу історію перший!!! Жили собі дід та баба і курочка ряба (ой шось не те) biggrin
Лан поїхали: кароч перейшла той год до нас у клас афігенна дічина (блондінка но розумна smile ) вона мені сразу запала в очі (но нічого більшого так як мені на той час нравилася чи і зараз нравиться друга дівчина... ну короч це вже друга історія), 10 клас минув а я так і не зміг вирішить хто мені зних більше нравится.Начався 11 клас...я вибрав її ну ту шо перейшла. начав до неї заливать і т.д. вона мені начала отвічать взаємностю...все вроді харашо.Уже січень місяць.ВСе вроді норм, стою я в коледорі зирю на неї і думаю шо її на 14 лютого подарить а тут заді неї підходить мій однокласник і начинає мацать її за ціцьки я тіки шось хотів сказать йому.. angry angry і вдруг вона начала улибаться (вроді їй це понравилось шолі..я промовчав.)На другий день останній урок фізра. Гуляем ми у волейбол, а тут він сідає до неї і опять те же саме.. angry angry Я в шокі!! Кінець уроку виходю я із спорзалу, а вона наче нічого і небуло начинає улибаться і балкать до мене...я ні промовив ні слова...на следущий день сказав тіки "прівет"(вона мені перша).Через три дня вчілка з анг.мови задала нам зробить валентінки... я канешно не зробив ну і повісив це одній дівчині (шоб зробила до 6-го уроку)...Оказується потом, шо ця блондінка, яка мені нравиться взяла в теї шо я дав шоб мені зробила валентінку і начала робить її сама. Я коли узнав то був у шокі.. wacko wacko wacko вона там такого понаписувала шо ппц.(харошого). і оце я думаю прощать її чи не??порадьте! smile

Я бы не простил...может я еще просто зеленый, но...это просто удар по твоей чести!

Добавлено (2009-01-30, 7:58 Pm)
---------------------------------------------
Или может она хотела посмотреть на твою реакцию...хз...


"В конце концов человеку дана всего одна жизнь – от чего же не прожить ее как следует?"
Джек Лондон

 
FodasДата: Пятница, 2009-01-30, 20:23 | Сообщение # 18


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
Quote (|SICH|Cirko)
Или может она хотела посмотреть на твою реакцию...хз...

вот ето я тоже думал потомушто она на нево даж не смотрит!





-------------------------------------------------------------

 
InfectionДата: Пятница, 2009-01-30, 22:32 | Сообщение # 19


Медаль за 350 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 615

Статус: Offline
Quote (|SICH|Botsman)
Смотря на какую цену ты рашитуеш!!!

Ну незнаю гривень на 200-300
Quote (|SICH|MONSTER)
ето верно. +Ти розраховуєш на те шо ви і далі будете друзями чи щось більше?

Да расчитую с ней перерасти в более чем дружиские отношения
Quote (|SICH|MONSTER)
і ще одне запитаннячко ти вже її дарив подарки чи це буде перший раз?

Нет ещё
Quote (|SICH|CryStaL)
По цене ( увеличение) и по в кусу ее: Швейцарский ш-д, хорошие конфеты, туалетная вода-духи, билеты(2) на концерт, по ее вкусу, нижнее белье (если отношения очень близкие ), кольцо серебро-золото (главное оригинальное), мобильный телефон.... + ко всему этому цветы!

Ну вот насчёт кольца я думал а цветы в обезательном порядке
Quote (|SICH|MONSTER)
ну шо так як я цю тему создав то викладу історію перший!!! Жили собі дід та баба і курочка ряба (ой шось не те) Лан поїхали: кароч перейшла той год до нас у клас афігенна дічина (блондінка но розумна ) вона мені сразу запала в очі (но нічого більшого так як мені на той час нравилася чи і зараз нравиться друга дівчина... ну короч це вже друга історія), 10 клас минув а я так і не зміг вирішить хто мені зних більше нравится.Начався 11 клас...я вибрав її ну ту шо перейшла. начав до неї заливать і т.д. вона мені начала отвічать взаємностю...все вроді харашо.Уже січень місяць.ВСе вроді норм, стою я в коледорі зирю на неї і думаю шо її на 14 лютого подарить а тут заді неї підходить мій однокласник і начинає мацать її за ціцьки я тіки шось хотів сказать йому.. і вдруг вона начала улибаться (вроді їй це понравилось шолі..я промовчав.)На другий день останній урок фізра. Гуляем ми у волейбол, а тут він сідає до неї і опять те же саме.. Я в шокі!! Кінець уроку виходю я із спорзалу, а вона наче нічого і небуло начинає улибаться і балкать до мене...я ні промовив ні слова...на следущий день сказав тіки "прівет"(вона мені перша).Через три дня вчілка з анг.мови задала нам зробить валентінки... я канешно не зробив ну і повісив це одній дівчині (шоб зробила до 6-го уроку)...Оказується потом, шо ця блондінка, яка мені нравиться взяла в теї шо я дав шоб мені зробила валентінку і начала робить її сама. Я коли узнав то був у шокі.. вона там такого понаписувала шо ппц.(харошого). і оце я думаю прощать її чи не??порадьте!

это было простой проверкой она могла даже сама попросить тово пацыка что б он.... И она просто хотела узнать твои действия!И ты вообще молодчага я б после второва раза уже подошол бы ляпаса отпустил девчонке и послал бы!А насчёт прощать или нет это во я незнаю тибе решать!





 
[SICH]SeregaДата: Пятница, 2009-01-30, 23:56 | Сообщение # 20


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 2612

Статус: Offline
Quote (|SICH|MONSTER)
порадьте!

Якби ти спитав поради в самому початку цієї історії, я б тобі відповів: "Не будуй стосунків з дівчатами із твого класу чи, взагалі, школи, тому що це не будуть серйозні стосунки, завжди хтось буде заважати". Повір. Але оскільки ти вибір зробив уже в 11 класі, то моя попередня відповідь може і не підпадати під цей варіант, бо і так скоро випуск, а там у кожного своє житття, поступлення, повноліття, перехідний вік, саме той час, щоб поблизу була близька людина, але вибір має бути остаточний, і взагалі ти не повинен вибирати, а все має бути "само по собі". Ще таке, цитата з Біблії: "Стосунки без серйозного наміру, можуть закінчитись неприємно", чи інакше кажучи, до добра не приведуть. Так що, якщо вибрав то вибирай і будь з нею, і роби так щоб вона була з тобою і не влаштовувала таких сцен, вимагай від своєї дівчини того, що ти робиш і не робиш, тобто, як ти будеш поводитись, так і твоя дівчина буде поводитись, не хочеш, щоб вона з кимось фліртувала - сам не фліртуй, вимагаючи щось від неї, сам показуй приклад, роби сам те, що вимагаєш.
Ніколи не треба мовчати, все можна спокійно обговорити і вирішити, ми всі розумні дипломатичні люди, я б на твому місці поговрив з нею, але в тому випадку, якщо ти сам не робиш як вона. Якщо не робиш як вона, і поговориш з нею на рахунок флірту і іншого, я думаю вона зрозуміє що ти дійсно по серйозному до неї налаштований і хочеш серйозних стосунків, - цього хочуть і дівчата здебільшого.
І останнє, якщо прийдеться - бий морди, якщо побачиш, що немає за кого бити, не буде від неї ніякої реакції, то не треба і дальше з нею щось мати. Друг не друг, вали морди всім, сильніший, не сильніший, вали в морду, мужність і відвага завжди цінується, особливо в цьому випадку. Якщо однокласник друг - він би такого не вчинив би ніколи.
Поважай і люби дівчину, якщо хочеш, щоб вона тебе поважала і любила, а якщо щось не так раптом, поговоріть, обсудіть спокійно і, якщо любите, один одного, то все стане на свої місця. НУ здається все покищо, якщо щось пропустив, то пізніше доповню.

Добавлено (2009-01-30, 11:48 Pm)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|MONSTER)
і оце я думаю прощать її чи не??

По любому прощати, але поговри про попередній випадок.

Добавлено (2009-01-30, 11:56 Pm)
---------------------------------------------
Але це все, що я написав вище, у тому випадку, якщо все серйозно, а не просто так, "аби було". Хватить уже курити, пити, дівок за достоїнства мацати і вони шоб пацанів мацали, зраджувати один одному, буди з днією чи одим і на іншу дивитись... Может хватит? За поступками следить не так сложно! А в будущем все что ви делаи морально будеть цениться, а та херня которой занимаеться обикнавенная серая молодежь куда в другую сторону потянет, и при чем на здоровье скажеться! Хз че ви себе думаете.


Юрист с портфелем в руках куда большая сила, чем сотня вооруженных налетчиков. - (дон Корлеоне, Крестный отец)


 
FodasДата: Суббота, 2009-01-31, 14:01 | Сообщение # 21


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
Quote (|SICH|Serega)
Якби ти спитав поради в самому початку цієї історії, я б тобі відповів: "Не будуй стосунків з дівчатами із твого класу чи, взагалі, школи, тому що це не будуть серйозні стосунки, завжди хтось буде заважати". Повір. Але оскільки ти вибір зробив уже в 11 класі, то моя попередня відповідь може і не підпадати під цей варіант, бо і так скоро випуск, а там у кожного своє житття, поступлення, повноліття, перехідний вік, саме той час, щоб поблизу була близька людина, але вибір має бути остаточний, і взагалі ти не повинен вибирати, а все має бути "само по собі". Ще таке, цитата з Біблії: "Стосунки без серйозного наміру, можуть закінчитись неприємно", чи інакше кажучи, до добра не приведуть. Так що, якщо вибрав то вибирай і будь з нею, і роби так щоб вона була з тобою і не влаштовувала таких сцен, вимагай від своєї дівчини того, що ти робиш і не робиш, тобто, як ти будеш поводитись, так і твоя дівчина буде поводитись, не хочеш, щоб вона з кимось фліртувала - сам не фліртуй, вимагаючи щось від неї, сам показуй приклад, роби сам те, що вимагаєш.
Ніколи не треба мовчати, все можна спокійно обговорити і вирішити, ми всі розумні дипломатичні люди, я б на твому місці поговрив з нею, але в тому випадку, якщо ти сам не робиш як вона. Якщо не робиш як вона, і поговориш з нею на рахунок флірту і іншого, я думаю вона зрозуміє що ти дійсно по серйозному до неї налаштований і хочеш серйозних стосунків, - цього хочуть і дівчата здебільшого.
І останнє, якщо прийдеться - бий морди, якщо побачиш, що немає за кого бити, не буде від неї ніякої реакції, то не треба і дальше з нею щось мати. Друг не друг, вали морди всім, сильніший, не сильніший, вали в морду, мужність і відвага завжди цінується, особливо в цьому випадку. Якщо однокласник друг - він би такого не вчинив би ніколи.
Поважай і люби дівчину, якщо хочеш, щоб вона тебе поважала і любила, а якщо щось не так раптом, поговоріть, обсудіть спокійно і, якщо любите, один одного, то все стане на свої місця. НУ здається все покищо, якщо щось пропустив, то пізніше доповню.

Добавлено (2009-01-30, 11:48 Pm)
---------------------------------------------
Quote (|SICH|MONSTER)
і оце я думаю прощать її чи не??

По любому прощати, але поговри про попередній випадок.

Добавлено (2009-01-30, 11:56 Pm)
---------------------------------------------
Але це все, що я написав вище, у тому випадку, якщо все серйозно, а не просто так, "аби було". Хватить уже курити, пити, дівок за достоїнства мацати і вони шоб пацанів мацали, зраджувати один одному, буди з днією чи одим і на іншу дивитись... Может хватит? За поступками следить не так сложно! А в будущем все что ви делаи морально будеть цениться, а та херня которой занимаеться обикнавенная серая молодежь куда в другую сторону потянет, и при чем на здоровье скажеться! Хз че ви себе думаете.

Дякую що все докладно обяснив, мені здається ,я поняв тепер, що робити!

Добавлено (2009-01-31, 1:53 Pm)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|CryStaL)
По цене ( увеличение) и по в кусу ее:
Швейцарский ш-д, хорошие конфеты, туалетная вода-духи, билеты(2) на концерт, по ее вкусу, нижнее белье (если отношения очень близкие smile ), кольцо серебро-золото (главное оригинальное), мобильный телефон....
+ ко всему этому цветы!

[SICH]CryStaL, ти ше забув написати ламбаржині і дачу на рубльовкі))

Добавлено (2009-01-31, 1:55 Pm)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Infection)
Ну незнаю гривень на 200-300

о це харошенька сума на неї мона купить багато чого)!!

Добавлено (2009-01-31, 2:00 Pm)
---------------------------------------------

Quote (|SICH|Infection)
Да расчитую с ней перерасти в более чем дружиские отношения

о це геть міняє справу, букет чи рози - це нада обізатільно!!! мож якусь ігрушку (правда це банально)
мож пригласить її в кафе, але саме лутше попробуй випетать у неї чого вона хоче! Або хай хоч намікне.

Добавлено (2009-01-31, 2:01 Pm)
---------------------------------------------
хто следущий історію викладує??





-------------------------------------------------------------

 
[SICH]SeregaДата: Суббота, 2009-01-31, 18:25 | Сообщение # 22


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 2612

Статус: Offline
Quote (|SICH|MONSTER)
Дякую що все докладно обяснив, мені здається ,я поняв тепер, що робити!

Я не психолог і не лікар, я просто виклав свою думку.


Юрист с портфелем в руках куда большая сила, чем сотня вооруженных налетчиков. - (дон Корлеоне, Крестный отец)


 
[SICH]DicHДата: Воскресенье, 2009-02-01, 18:08 | Сообщение # 23


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

ПОМОЩНИК


Группа: Администраторы

Сообщений: 3105

Статус: Offline
[SICH]MONSTER, я незнаю,думаю шо вона тебе перевіряє...

була б це тема про помилки)))охххх тобі на 1 бал треба було б постаратись.. smile .Можеш мені пояснити як це

Quote (|SICH|MONSTER)
Гуляем ми у волейбол
?????

Оооооо...невже я бачу грамотну людину???!!!!
Так це [SICH]Serega, подивіться на цей шедевр супер робота ідеально виконана...о полюбуйтесь

Quote (|SICH|Serega)
Якби ти спитав поради в самому початку цієї історії, я б тобі відповів: "Не будуй стосунків з дівчатами із твого класу чи, взагалі, школи, тому що це не будуть серйозні стосунки, завжди хтось буде заважати". Повір. Але оскільки ти вибір зробив уже в 11 класі, то моя попередня відповідь може і не підпадати під цей варіант, бо і так скоро випуск, а там у кожного своє житття, поступлення, повноліття, перехідний вік, саме той час, щоб поблизу була близька людина, але вибір має бути остаточний, і взагалі ти не повинен вибирати, а все має бути "само по собі". Ще таке, цитата з Біблії: "Стосунки без серйозного наміру, можуть закінчитись неприємно", чи інакше кажучи, до добра не приведуть. Так що, якщо вибрав то вибирай і будь з нею, і роби так щоб вона була з тобою і не влаштовувала таких сцен, вимагай від своєї дівчини того, що ти робиш і не робиш, тобто, як ти будеш поводитись, так і твоя дівчина буде поводитись, не хочеш, щоб вона з кимось фліртувала - сам не фліртуй, вимагаючи щось від неї, сам показуй приклад, роби сам те, що вимагаєш.
Ніколи не треба мовчати, все можна спокійно обговорити і вирішити, ми всі розумні дипломатичні люди, я б на твому місці поговрив з нею, але в тому випадку, якщо ти сам не робиш як вона. Якщо не робиш як вона, і поговориш з нею на рахунок флірту і іншого, я думаю вона зрозуміє що ти дійсно по серйозному до неї налаштований і хочеш серйозних стосунків, - цього хочуть і дівчата здебільшого.
І останнє, якщо прийдеться - бий морди, якщо побачиш, що немає за кого бити, не буде від неї ніякої реакції, то не треба і дальше з нею щось мати. Друг не друг, вали морди всім, сильніший, не сильніший, вали в морду, мужність і відвага завжди цінується, особливо в цьому випадку. Якщо однокласник друг - він би такого не вчинив би ніколи.
Поважай і люби дівчину, якщо хочеш, щоб вона тебе поважала і любила, а якщо щось не так раптом, поговоріть, обсудіть спокійно і, якщо любите, один одного, то все стане на свої місця. НУ здається все покищо, якщо щось пропустив, то пізніше доповню.

deal deal deal deal deal deal deal




У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.
Євген Коновалець

Без честі нема людини, без людського життя нема Божого світу і не чути в ньому Бога...

 
[SICH]SeregaДата: Воскресенье, 2009-02-01, 22:30 | Сообщение # 24


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений Медаль за 1050 сообщений

Король


Группа: Администраторы

Сообщений: 2612

Статус: Offline
Quote (stan1)
Оооооо...невже я бачу грамотну людину???!!!!
Так це [SICH]Serega, подивіться на цей шедевр супер робота ідеально виконана...о полюбуйтесь

Я тільки на російській неграмотний... wink

Добавлено (2009-02-01, 10:30 Pm)
---------------------------------------------
Але то в процесі... biggrin


Юрист с портфелем в руках куда большая сила, чем сотня вооруженных налетчиков. - (дон Корлеоне, Крестный отец)


 
FodasДата: Воскресенье, 2009-02-01, 23:13 | Сообщение # 25


Медаль за 350 сообщений Медаль за 700 сообщений

Герцог


Группа: Наш друг

Сообщений: 874

Статус: Offline
лан люди викладуйте тоже свої життєві історії! biggrin




-------------------------------------------------------------

 
Форум клана [SICH] » Общение » Разговоры » ВСЕ про Дівчат (вопросы ответы)
  • Страница 1 из 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Поиск:

 
Подробная статистика форума
Последние обновленные темы Самые популярные темы : Самые активные : Новые пользователи : Сегодня были :
  • Анонимный*взлом*почтовых*ящиков*без*предоплаты (0)
  • Сайт по казакам и лига (0)
  • Анекдоты (0)
  • Страхи (80)
  • Задачьки (10)
  • Признаки того что ты переиграл к КС (24)
  • Возврат в прошлое (16)
  • Да что там... (20)
  • На игре, на игре 2, геймеры (6)
  • Черный список! (71)
  • ФлУд (675)
  • Ваши вопросы и предложения (554)
  • Анекдоты !!! (492)
  • Фильмы Рекомендуемые к просмотру) (452)
  • Какую музыку вы предпочитаете !!!??? (380)
  • [-SKY-] (378)
  • Наши в LCN (355)
  • ЧИТЕРЫ (310)
  • Записи игр (254)
  • Вступление в КЛАН (246)
  • [SICH]DicH
    (3105 Постов)
  • [SICH]AveNGeR
    (2720 Постов)
  • [SICH]Serega
    (2612 Постов)
  • ^EXE^
    (1698 Постов)
  • [SICH]_PROWLER
    (1571 Постов)
  • [ZION]ICE
    (1206 Постов)
  • [SICH]MaZaHaKa
    (1198 Постов)
  • ^CRASHER^
    (1028 Постов)
  • BIOHAZARD
    (882 Постов)
  • Fodas
    (874 Постов)
  • [SICH]Para9iseP
    (863 Постов)
  • [SICH]Cirko
    (848 Постов)
  • zaband
    (738 Постов)
  • susgenadiu 2022-03-09 00:40
    kramv987 2021-11-11 13:17
    Strel0K_1984 2017-05-09 08:18
    LEGKO_ZARABOTAT 2017-02-06 03:24
    vzlom-pocht 2016-03-31 08:31
    гал 2016-02-05 13:56
    BOPOH 2015-12-13 03:43
    venture_green 2015-10-22 11:48
    i_v_v 2015-07-21 16:24
    elenavoronina67 2015-04-08 12:44
    zhenbojka 2015-03-30 23:33
    romankrut98 2014-10-26 08:15
    LilShatal 2014-05-16 21:34
    joergA913 2014-01-11 16:59
    jeangillesI1a2 2014-01-09 01:40
    waxirewion 2013-12-03 23:47
    LUCIFER 2013-10-02 09:39

    Сила и Честь © 2006
    Бесплатный хостинг uCoz